ORBIS, Otomatik Kapı Altı Giyotin sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip öncü bir firma olarak 2007 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

ORBIS müşteri memnuniyeti için gelişen teknolojiye uyumlu, yenilikçi ve pratik sistemler geliştirip, projelere özel çözümler getirmektedir.

ORBIS, Ahşap, Metal ve Alüminyum Kapılar başta olmak üzere; PVC Kapılar, Cam Kapılar Akustik Kontrollü Kapılar, Yangın ve Duman Kontrollü Kapılar, Endüstriyel Kapılar, Sürme Kapılar ve Pivot Kapılar için Otomatik Kapı Altı Giyotin çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda denizcilik sektöründe kullanılan kapılar için de uygun çözümler getirmiştir.

Kapılarda kullanılan aksesuarların pazar ihtiyaçları zamanla değişmektedir. Önceleri soğuk hava akımlarına karşı korunmak yeterli iken, günümüzde mimari uygulamalar hızla değişmekle birlikte; yangın ve duman kontrolü, ses yalıtımı gibi standartlar da talep edilmektedir. Ayrıca sıkı uygulanan yasal düzenlemeler beraberinde kapılarda kullanılan aksesuarlarda UL, CE onayı ve EN standartlarının olması şartını getirmiştir. Hızla gelişen bu uygulamalar neticesinde ORBIS geliştirmiş olduğu Otomatik Kapı Altı Giyotin çeşitlerini yasal düzenlemelere uygun hale getirerek her kapı tipi için sertifikalı olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

ORBIS yüksek standartlarda üretmiş olduğu ürünlerini alanında en yetkili bağımsız kuruluşlardan olan IFT ROSENHEIM, EFECTIS GROUP ve BM TRADA tarafından da sertifikalandırılarak kalitesini en üst seviyeye çıkarmıştır.

ORBIS, sahip olduğu uluslararası sertifikalar ve patentli sağladığı güvenle çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.

ORBIS ürünleri, üstün kalitesiyle yaşam alanlarınızı daha güvenli ve konforlu yapmak için çalışmaktadır.

Ürünlerimizle ilgili yenilikleri www.kapialtigiyotin.com, www.orbis.com.tr ve www.yanginfitili.com adreslerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.